WinZip – najlepszy kompresor plików

Win Zip obsługuje wiele rozszerzeń i formatów plików, co sprawia, że jest to aplikacja niezwykle uniwersalna. Nie zajmuje dużo miejsca na komputerze i nie wykorzystuje zbyt wielu zasobów systemowych, więc użytkownik nawet nie odczuje jego działania, gdyż WinZip nie obciąża systemu i nie spowolni pracy komputera.

Przejrzyste menu programu i jasno sprecyzowane opcje sprawiają, że już po kilku minutach można się zorientować w zasadach działania aplikacji. Oczywiście dla bardziej zaawansowanych użytkowników istnieją dodatkowe opcje, które można wykorzystać, jeśli chcemy jeszcze bardziej uporządkować swoje pliki.

Zaletą programu jest oczywiście łatwa obsługa oraz przyjazna szata graficzna, dzięki której nawet komputerowy laik nie pogubi się w poszczególnych ustawieniach i opcjach. WinZip to najpopularniejszy i prawdopodobnie najlepszy program w swojej klasie, na który zdecydowało się już całe grono internautów.

Warto zainstalować program WinZip chociażby po to, by móc rozpakowywać pliki, gdy otrzymujemy je spakowane. Nie da się ukryć, że korzystanie z tego typu programów jest wielkim ułatwieniem dla wszystkich użytkowników internetu.

W programie istnieje możliwość zabezpieczenia spakowanych plików hasłem, co daje gwarancję bezpieczeństwa i pozwala zabezpieczyć takie dokumenty jak zeznania podatkowe, pity i wiele innych ważnych dokumentów. Dlatego WinZip jest przydatny na każdym komputerze i dla każdego użytkownika bez względu na stopień zaawansowania.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.