Zabezpieczaj swoje telefony

Na koniec chciałbym zaprosić wszystkich zainteresowanych do zakupienia w/w produktów na www.megabite.pl. Fachowa obsługa i doractwo pomogą w doborze odpowiedniego produktu. Pokrowce pionowe, pokrowce poziome, campa, folia lcd – Wszystko to i więcej znajdziecie na megabite.pl – Serdecznie Zapraszamy!

Chcąc zabezpieczyć swój telefon komórkowy musicie wiedzieć parę istotnych rzeczy na temat rodzajów zabezpieczeń, na co je dzielimy – Jakie są rodzaje zabezpieczeń oraz dlaczego ten osobnik a nie inny. Więc od czego zacząć? O czym powinnyśmy wiedzieć? czego nie robić a jak postępować. Żeby się tego wszystkiego dowiedzieć – Czytaj dalej…

Na wstępie należy zadać sobie temat przed czym chcemy uchronić swój telefon? Czy pracujemy w warunkach zapylenia czy może narażonych na powódź cieczą? Każdy rodzaj pokrowca z wymienionych na pewno posłuży do czego innego i na co innego będzie nastawiony – Tak samo sprawa tyczy się foli LCD – Czy jest to telefon dotykowy czy też nie.

Skórzany na pasek – z pewnością nadzwyczaj dobra propozycja dla ludzi pracujących na budowie. Bardzo mocno trzymają się na pasku i zapewniają stabilność. Ale co jednak jeżeli dojdzie do uszkodzenia bocznego mechanicznego? Tu z pomocą przychodzą pokrowce pionowe typu “portfel” prestiż. Ładne a zarazem funkcjonalne.

Zamykany od góry pokrowiec to bardzo dobre zabezpieczenie przed uszkodzeniem mechanicznym szczególnie przy styczności bezpośredniej jakiegoś przedmiotu bądź podłoża. Są ładnie i są również wersje prestiżowe dla bardziej wymagających. Minusem obydwóch pokrowców jest to – Iż żaden w 100% nie zabezpieczy telefonu przed kurzem i innymi mikropyłami.

tu, ładowanie oraz sznureczek do zawieszenia na smyczy czy przy spodniach. Cechuje go bardzo dobra szczelność dzięki czemu pokrowiec ten zabezpieczy nasz telefon przed pyłami.

Na koniec dodam jeszcze coś na temat foli lcd. Folia LCD Poliwęglanowa to folia którą nakładamy na ekran bez użycia żądnego kleju dzięki czemu po zdjęciu – Nie zostaje nawet ślad! Folie tego typu bardzo dobrze chronią ekrany dotykowe przed zarysowaniami, co wydawało by się być standardowym problemem dla użytkowników telefonów komórkowych.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.