Busy z Holandii – firma przewozowa.

Masz obawy gdy jedziesz w nieznane Ci miejsce do Holandii, boisz się że nie będziesz potrafić poprowadzić odpowiednio kierowcy? Z nami nie musisz się obawiać o tego typu sytuacje, nasi pracownicy są bardzo obyci w przewozach busy z Holandiioraz zaopatrzeni są w odpowiednie zestawy nawigacji, które doprowadzą nas na terenie całej europy pod same drzwi. Dlatego też przewozy nazywane są “od drzwi do drzwi”.

Wielu ludzi liczy sie z tym komu powierza swoje zdrowie i życie swojej rodziny, natomiast my wiemy jak ważne i odpowiedzialny jest przewóz osób. Podchodzimy do naszej pracy odpowiedzialnie oraz sumiennie dbając stan techniczny naszych pojazdów, ponieważ to od nich oraz od naszych umiejętności zależy bardzo dużo. Wyjazdy z nami gwarantują bezpieczny wyjazd oraz powrót z każdego miejsca w europie: busy z Holandii czy z Niemiec.

Jesteśmy firmą zajmującą się przewozami na terenie całej europy zachodniej, posiadamy stabilną i renome na rynku transportu osób i paczek. Poduszki powietrzne, radio oraz odtwarzacze DVD. Pragniemy aby każda podróż z nami była przyjemna, szybka i bezpieczna dlatego nasze pojazdy prowadzą tylko doświadczeni kierowcy z odpowiednimi uprawnieniami oraz badaniami.

Cieszymy się, że możemy Państwu zaoferować nasze usługi w zakresie Licencjonowanych Międzynarodowych Przewozów Pasażerskich. Usługi świadczymy w oparciu o profesjonalna kadrę doświadczonych kierowców na trasie busy do Holandii Dysponujemy nowymi busami wyposażonymi w klimatyzację, wygodne fotele, GPS, duża przestrzeń bagażową. Zapewniamy duży komfort podróżowania.
Pojazdy nasze utrzymujemy w nienagannym stanie technicznym jak i estetycznym.

Firma posiada odpowiednie potrzebne do realizacji przewozów międzynarodowych licencje i certyfikaty: Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym Transporcie Drogowym Osób. Licencja na wykonywanie międzynarodowego Transportu Drogowego osób. Licencja na wykonywanie międzynarodowego zarobkowego transportu osób autokarem lub autobusem. Wszyscy kierowcy odbyli szkolenia BHP oraz posiadają aktualne badania lekarskie.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.