Meble pancerne XXI wieku

Konsmetal produkuje także wyspecjalizowane rodzaje sejfów. O bezpieczeństwo domowych skarbów mogą zadbać sejfy meblowe, skrytki depozytowe lub sejfy domowe. Drzwi antywłamaniowe są oczywiście elementem zarówno biura jak i domu. Strona e-sejfy.pl jest idealnym miejscem na zapoznanie się z rodzajami zabezpieczeń. Po lekturze strona można być pewnym tego, że rodzinny dorobek jest w pełni bezpieczny.

W dzisiejszych czasach groźnych dla wolnego od zabezpieczeń mienia warto różnego rodzaju sejfy czy też większego kalibru kasy pancerne. Dla biura w którym znajdują się wartościowe drobne i średniej wielkości przedmioty poleca się sejfy gabinetowe. Sejf jednak mimo swojej wytrzymałości nie powinien być pozostawiony na pastwę złodzieja. Idealnie do tego nadają się drzwi antywłamaniowe. Tak zabezpieczone biuro nie musi się obawiać nikogo. Nawet jeśli złodziej będzie dość zdeterminowany aby wykonać podkop aby ominąć drzwi, stanie mu na drodze niesamowicie wytrzymały i bardzo ciężki sejf.

Specjalnie dla urzędów i biur księgowych w swojej ofercie Konsmetal zgromadził szafy metalowe i szafy kartotekowe oraz metalowe meble socjalne. Ponieważ takie miejsca stwarzają także wymogi w stosunku do zaawansowanego wykorzystania zabezpieczanej przestrzeni i wygody stworzono multisejfy i sejfy wrzutowe.

Ponieważ dotarcie do każdego klienta i spełnienie jego najbardziej sprecyzowanych wymagań to cel Konsmetal Poltrezor w swoich zasobach firma posiada tak wyspecjalizowany sprzęt jak szafy ognioodporne, sejfy ognioodporne, szafy pancerne czy też szafy na broń. Dodatkowo pośród środków ubezpieczania mienia znajdzie się tak wysokiej klasy sprzęt jak skarbcowe bankowe i drzwi do nich.

Poza sprzedażą kompletnych mebli pancernych firma Konsmetal świadczy usługę w postaci sprzedaży kluczowych zamków do kas i sejfów. Na każdy z tych i powyższych artykułów Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji udzieliło koncesji co stanowi w najwyższej formie o poziomie świadczonych usług.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.