Meble pancerne z koncesją

Pierwszą rzeczą o jaką każdy człowiek winien dbać jest zdrowie. Drugą zaś, równie ważna rzeczą jest bezpieczeństwo nasze, bliskich nam osób i naszego mienia. Dla poświadczenia jakości sprzętu bardzo ważna jest koncesja jaką wydaje odpowiednim firmom Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Produkty firmy Konsmetal są nią opatrzone.

Drugim najczęściej używanym rodzajem zabezpieczenia są szafy metalowe. Niektóre z nich to szafy wyspecjalizowane. Spośród nich warto wyróżnić szafy na broń i szafy ognioodporne. Specjalne funkcje posiadają także multisejfy i szafy kartotekowe które w specyficzny sposób dbają o zagospodarowanie zabezpieczanej przestrzeni. Nigdy więcej bałaganu pośród skarbów. Dodatkowymi funkcjami opatrzone są także sejfy wrzutowe które idealnie sprawdzają się w przypadku potrzeby deponowania przedmiotów przez większą liczbę osób bez możliwości dostępu do zawartości.

Jeśli sejfy ognioodporne czy kasy pancerne to zbyt mało, a drzwi antywłamaniowe nie sprawiają poczucia maksymalnego bezpieczeństwa warto zainwestować także w zdalny dozór nad pilnowanym podmiotem. Systemy monitoringu, alarmy czy też wideodomofony lub kontrole dostępu. Tak zabezpieczona nieruchomość staje się istną twierdzą o najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

Sejfy to podstawowa i najcześciej stosowana forma zabezpieczenia. Dzielą się one na sejfy kasjerskie, sejfy domowe, sejfy gabinetowe czy też sejfy meblowe. Miejsce spoczynku sejfu powinno także być opatrzone odpowiednim wejściem. Pozostawienie sejfu na pastwę złodzieja to niezbyt dobry pomysł. Idealnym rozwiązaniem tego problemu są drzwi antywłamaniowe. Podwójna bariera na pewno opóźni działanie złodzieja lub udaremni je całkowicie.

Ponieważ istnieją miejsca stwarzające wymogi w stosunku do zaawansowanego wykorzystania zabezpieczanej przestrzeni i wygody stworzono multisejfy i sejfy wrzutowe czy też skrytki depozytowe. Specjalnie dla urzędów i biur księgowych w swojej ofercie Konsmetal zgromadził szafy metalowe i szafy kartotekowe oraz metalowe meble socjalne.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.