Profesjonalny sprzęt sanitarny

Jeśli sprzątane miejsce wymaga bardzo specjalistycznego sprzętu ze względów bezpieczeństwa poleca się odkurzacz atex. Jest to odkurzacz profesjonalny który idealnie nadaje się do sprzątania miejsc zagrożonych wybuchem i potencjalnie łatwopalnych odpadów. Odkurzacz ex zapewniające bezpieczeństwo i komfort pracy odkurzacze mogące pracować w takich warunkach posiadają specjalną konstrukcję, w celu uniknięcia zapłonu zbieranych materiałów.

Zwykły odkurzacz przemysłowy nie zawsze jest opcją wystarczającą i tu z pomocą przychodzi odkurzacz specjalistyczny. Do podejmowania z płaskich powierzchni gęstych odpadów ciekłych czy cieczy oleistych zaprojektowano odkurzacz do oleju. Specjalnie zaprojektowany zbiornik i ssawki idealnie radzą sobie z tego typu zabrudzeniami. Jeśli jednak nie należy spodziewać się aż tak spektakularnych zabrudzeń wystarczy standardowy odkurzacz przemysłowy który w pełni zaspokoi wymagania potencjalnego nabywcy.

Maszyna czyszcząca to urządzenie o trzech różnych typach dostępnych modeli. Kolejno od najmniejszych do największych można wyróżnić szorowarki będące jednotarczowymi urządzeniami czyszczącymi. Następni urządzenia prowadzone. Maszyna myjąco susząca to sprzęty zasilane sieciowo bądź bateryjnie. Wybrane modele z napędem o różnej wydajności i cenie. Są to najbardziej zbalansowane urządzenia jeśli chodzi o wydajność i precyzję. Ostatnie i największe modele samobieżne zasilane bateryjnie są idealną opcją dla wielkich hali i marketów. Posiadają możliwość wybrania modeli z przystawką zamiatającą

Przy okazji sprzątania na przemysłową skalę nie należy zapominać także o specjalistycznej chemii która skróci czas pracy ekipy sanitarnej co pozwoli na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy firmy. Bogata i wyspecjalizowana oferta nie omija takich produktów jak odkurzacz przemysłowy, polimery do podłóg, odkamieniacze czy też bezpieczna dla zdrowia chemia stworzona dla czystości w kuchni.

Maszyna czyszcząca lub Maszyna myjąco susząca to także urządzenia o różnorodnych typach występowania. Adekwatnie do możliwości danego lokalu i wymagań stawianych przez poziom zabrudzenia można dobrać myjkę z podgrzewaczem lub bez podgrzewacza wody. Oba typy posiadają ogromny wybór pod względem mocy napędu, ciśnienia oraz wydajności. Myjki dzielą się także pod względem zakończenia. Rozróżnia się takie typy jak lance, pistolety i podajniki.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.