Aktywny wypoczynek w górach stołowych

Czy może być coś lepszego podczas urlopu niż bezstresowy pobyt w urokliwym, miłym zakątku? Do tego góry, wiele atrakcji turystycznych i dobrze wypełniony czas… Nawet, jeżeli pobyt jest krótki można odwiedzić wiele interesujących miejsc, bez błądzenia i dodatkowego marnowania cennego czasu. Nadal zastanawiasz się gdzie zamówić noclegi w Górach Stołowych? Pokoje „Za kinem” są idealnym miejscem dla chcących dobrze i tanio wypocząć.

Doskonale wiemy, że dzisiejszy szybki tryb życia i pracy większości z nas skrupulatnie i bezlitośnie wyczerpuje „akumulatory” – proponujemy więc dobry, aktywny wypoczynek bez zbędnego forsowania i, co ważniejsze bez przepłacania. Z nami noclegi w Sudetach to czysta przyjemność oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Tu „naładujesz akumulatory” na długi czas.

Po co jechać do Paryża lub Barcelony aby gustownie i z klasą oświadczyć się ukochanej dziewczynie lub romantycznie spędzić wybrany weekend skoro są pokoje w dusznikach? O wszystko zadba obsługa – ty musisz tylko pamiętać o tym, co chcesz powiedzieć… A może interesujesz się historią i zabytkami? Na naszym terenie znajduje się sporo takich obiektów jak chociażby Twierdza Kłodzka, Twierdza Srebrna Góra czy Kompleks Rzeczka.

Położenie w Dusznikach Zdroju sprawia, iż pokoje duszniki stanowią świetną bazę wypadową do zwiedzania Sudetów, a w szczególności Szczelińca Wielkiego, Błędnych Skał, Skalnego Miasta, a nawet czeskiej stolicy – Pragi. Nocleg w Zieleńcu? Chcesz przepłacać?

Pensjonat „Za kinem” to bardzo dobre miejsca noclegowe w Kotlinie położonej pomiędzy Górami Stołowymi i Orlickimi. Nowoczesne, ciekawie urządzone pokoje, bogato wyposażone, schludne wnętrza z pięknymi łazienkami, dobrze zaopatrzona wspólna kuchnia, dwupoziomowy apartament z tarasem i aneksem kuchennym – wszystko dla Twojego komfortu i dobrego samopoczucia.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.