Barmani na Wesele ? Zobacz czemu warto wziąć ekipę barmanów.

W dzisiejszym społeczeństwie coraz częściej młodzi ludzie stają przed dość trudnymi wyborami. O ile wybór fotografa nie wydaje się być trudny, wybór atrakcji weselnej pomiędzy klaunem, a drink barem jest coraz trudniejszy. Czy barmani na wesele to dobre rozwiązanie?
Przede wszystkim, musimy zobaczyć kogo zaprosimy na Ślub. Jeśli wyjdzie tak, że zdecydowana większość naszych gości to młodzieńcy – o wiele lepszym rozwiązaniem okaże się wybór barmana. Takie usługi świadczą barmani z pasją. Powinniśmy rozważyć inną atrakcję gdy większa część osób zaproszonych to głównie rodzina i starsze osoby i najczęstszym ich wyborem padnie biała wódka.
O ile barman może przygotować drinki i koktajle dla wszystkich gości w tym nawet dzieci , o tyle biała wódka cieszy się coraz mniejszą popularnością na Weselu . Przygotujemy wiele koktajli, które zaspokoją podniebienia dzieci , kobiet w ciąży, kierowców , czy nawet najbardziej wymagających gości weselnych. Następną ważną kwestią są koszta . Wynajęcie barmanów jest kilkukrotnie tańsze niż inne tego typu atrakcje np. pokaz taneczny . Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się usługi barmanów w dużych miastach aczkolwiek coraz popularniejsze staje się także na wsi . Dodatkowym atutem zamówienia barmana jest fakt iż ok. 30 % mniej wódki jest spożywanej na stołach, dzięki czemu część kosztów się kalkuluje a goście mają atrakcję podczas trwania całego przyjęcia .

Tags: , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.