Kto oferuje najbardziej atrakcyjne lokaty?

W tym poście poświęconym zagadnieniu lokat opowiemy sobie czym jest lokata? Do tego dowiesz się, ile można na nich zyskać? A szczególnie uzyskasz informację na temat. Na sam koniec powiem Ci o zagrożeniu idącym za tym sposobem pomnażania kapitału dodatkowo otrzymasz informacje na temat kapitału jakim musiałbyś dysponować, by móc rozpocząć myśleć nad tą metodą pomnażania pieniędzy.

Kto oferuje najbardziej atrakcyjne lokaty?

Atrakcyjne lokaty jak mogłoby, się spodziewać w ogóle nie należą do ofert instytucji bankowych. Korzystne lokaty dostaniemy w SKOK. Należy zaznaczyć, że SKOK nie jest instytucją bankową, a spółdzielnią, która działa na podobnych zasadach jak instytucje bankowe. Różnica jest taka, że SKOK nie podlega pod to samo przepisy co normalne instytucje bankowe. W efekcie SKOK może pozwolić sobie na atrakcyjniejszą ofertę dla swoich spółdzielców – zarówno potrzebujących “dostać” gotówkę (np. kredyty, pożyczki), jak i zainwestować (np. lokaty).

Atrakcyjne lokaty w Spółdzielniach SKOK

Wiemy już, gdzie dostaniesz korzystne lokaty by efektywnie powielić podczas korzystania z innych ofert SKOK, a są to, na przykład: lepsze oprocentowanie kredytów i pożyczek, korzystniejsze składki na ubezpieczenie. Oznacza to, że lokata SKOK jest bardzo atrakcyjnym sposobem powielania posiadanego majątku. Dlatego też zapraszam do zapoznania się jaka lokata SKOK jest najlepsza dla ciebie.

Atrakcyjne lokaty w 2012r

Zbierając wszystkie oferty lokat, zarówno banków i Kas SKOK, wynika, że najbardziej atrakcyjne są lokaty na okres dwóch – 3 mc.. Wynika, że w obydwu tych sytuacjach oprocentowanie lokat jest na poziomie 8,50procent – dziewięciu procent w skali rocznej. W 2012 roku atrakcyjne lokaty to ciekawe ostatnio lokaty w złoto, srebro lub platynę – oferowane na przykład w Amber Gold Sp. z o.o. Oprocentowanie tego typu lokat waha się w przedziale 10 do piętnaście procent w skali roku. Tego typu lokaty możemy zawierać na okres od 1 do nawet sześćdziesięciu mc. (co równe jest okresowi pięć lat) – zdarza się że okres trwania lokaty może być narzucony odgórnie, a w innych sami o, nim decydujemy. Długość inwestycji zależy od tego co wybierzemy. Podsumowując, najkorzystniejsze lokaty to lokaty krótkoterminowe w przedziale od dwóch – 3 mc.. Miej na uwadze też, że to nie banki oferują najkorzystniejsze lokaty a Spółdzielnie SKOK. Dając bogaty zestaw dodatkowych bonusów i zniżek. Innym”ponadto równie dobrym sposobem są inwestycje w lokaty tj.takie jak: złoto, srebro, platyna, gdzie otrzymamy wysokie oprocentowanie na rynku inwestycyjnym, a termin trwania lokaty nie będzie z góry nałożony. Ponadto najkorzystniejsze lokaty dają Kasy SKOK.

Tags: , , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.