Solary

Marka Samson jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży kominkowej w Polsce i nie tylko. Nieustająco wzbogacamy naszą ofertę o nowe towary z branży grzewczej i pozyskiwania energii odnawialnej. Turbiny wiatrowe, Solary czy gazowe przepływowe ogrzewacze wody to wyłącznie niektóre produkty obok tradycyjnych pieców wolno stojących, wkładów kominkowych czy kominków elektrycznych.

Z analizują o Was Drodzy Kontrahenci uruchomiliśmy sklep internetowy, w którym szybko i bezpiecznie mogą Państwo zamówić Solary. Szybka dostawa, przystępność różnych form płatności , a ponadto nasz wykwalifikowany personel są gwarancją udanych zakupów.

Solary, Kolektory słoneczne Samson Standard i Samson Eko działają na sprawdzonej w wielu krajach zasadzie “Heat-Pipe”, dzięki czemu odróżniają się wysoką sprawnością i długoletnią niezawodną pracą. Wysoka sprawność solary wynika ze zdolności do absorbowania rozproszonego promieniowania słonecznego i maksymalnego ograniczenia strat ciepła. Odbiór ciepła z kolektora następuje w kondensatorze rurki miedzianej umieszczonej w środku solary, która jest zainstalowana w listwie zbiorczej a ciepło jest przekazywane do płynu solarnego. Ciepła woda jest magazynowana w stalowym zbiorniku CWU, solary który jest wyposażony w podwójną wężownicę a własną pojemnością zapewnia adekwatny odbiór ciepła z kolektora. System działa przez cały rok. Zimą i latem. Zarówno w słoneczne jak również pochmurne dni.

Dodatkowe zalety zamonotwania Solary:

oszczędzasz do 60% wydatków na ciepłą wodę użytkową w skali roku

dostęp do wszystkich części zamiennych

pozwolenie Keymark

45% dopłaty do zestawów solarnych

 

Tags: , , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.