Eleganckie i modne ubieranie się

Kolor w ubiorze jest jedną z najistotniejszych cech, którą biorą pod uwagę osoby, którzy na nas patrzą. Koszule do garnituru nie mogą być dowolnego koloru, niezależnie od tego jakiego koloru mamy garnitur. Piaskowy garnitur świetnie się komponuje z czarną koszulą, a ciemny garnitur z jasnymi barwami koszuli. Warto o tym pamiętać ubierając wizytowe koszule męskie, aby nie wyglądać jak błazen.

Kobiety doceniają mężczyzn, którzy ubierają się elegancko. Koszule męskie powinny przede wszystkim wyprasowane, czyste i pachnące. Zakładanie przepoconych, brudnych i pogniecionych koszul jest niedopuszczalne. Koszula męska powinna oczywiście być dopasowana do reszty garderoby. Najbezpieczniejsze dla mężczyzn są kolory stonowane.

Prezentowane koszule sklep internetowy powinien przedstawić możliwie najdokładniej za pomocą kilku zdjęć, aby można było im się dokładnie przyjrzeć i ocenić, czy nam się podobają, czy nie. Zdjęcie złożonej koszuli i zdjęcie na modelu to minimum. Ponadto koszule slim fit, czyli koszule wyszczuplające powinny być dokładnie opisane i na stronie powinna znaleźć się szczegółowa tabela z wymiarami. Tylko w ten sposób sklep internetowy przekona do siebie znaczną ilość klientów. Równie ważny jest dokładny opis koloru i wzoru koszuli ze względu na różnice w oddawaniu kolorów przez monitory.

W tym sezonie coraz modniejsze stają się koszule z podwójnym kołnierzykiem. Ich zaletą jest to, że tego rodzaju kołnierzyki nie zaginają się, problemu nie stanowi układanie takiego kołnierzyka. Krawaty i śledzie idealnie układają się przy tego rodzaju kołnierzykach. Dodatkowo takie koszule równie dobrze nosi się z rozpiętym kołnierzykiem bez krawata. W koszulach z podwójnym kołnierzykiem nie ma problemu z rogami kołnierzyka bo są one zapięte na dodatkowe guziki.

Garnitur, lub marynarka plus eleganckie spodnie to etykieta ubioru biznesowego. Do kompletu konieczne są dobrze dopasowane koszule męskie i krawaty. Dużą rolę odgrywają też eleganckie buty. Tylko wtedy, gdy całość kompletu pasuje do siebie mężczyzna wygląda elegancko. Zbyt duże koszule męskie wyglądają niechlujnie, dlatego podobnie ważne jest dobranie właściwego rozmiaru koszuli aby móc wyglądać poważnie w pracy.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.