INFO-GOL rozszerza swoją działalność!

Hurtownia MotoryzacyjnaPPHU INFO-GOL to firma handlowo-usługowe, które posiada własną hurtownię, sklep branży motoryzacyjnej oraz sklep internetowyHurtownia motoryzacyjna. Budynek główny firmy znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Sadowej 18. Właścicielem PPHU INFO-GOL jest Robert Golembka.

Każdy element sprzedawany przez firmę PPHU INFO-GOL ma kartę gwarancyjną. Podstawą rozpatrywania reklamacji jest posiadanie dokumentu zakupu i gwarancji wypełnionej przez warsztat montujący daną osprzęt. Ponadto każdy kontrahent ma możliwość dokonania zwrotu towaru w terminie 3 dni od odebrania przesyłki, przy założeniu, iż spełnia wszystkie aspekty regulaminu zamieszczonego na stronie internetowej chłodnice skraplacze grzejniki przedsiębiorstwa, z którym należy najpierw się zaznajomić

PPHU INFO-GOL przedsiębiorstwo poprzez swoją stronę internetową chłodnica grzejnik wentylator reflektor skraplacz wychodzi z konkurencyjną ofertą dla sklepów i warsztatów. Przede wszystkim każdy zarejestrowany sklep motoryzacyjny lub warsztat samochodowy otrzyma 5% rabat liczony od kwoty netto na cały asortyment. Ponadto kontrachent, który dokona zakupu na kwotę 10000 zł to każdy następny zakup premiowany będzie 10% rabatem liczonym od kwoty netto na cały asortyment, jeżeli obrót wyniesie 15000 zł to rabat będzie w wysokości 15%. Warunkiem zarejestrowania się jest przesłanie firmie PPHU INFO-GOL dokumentu potwierdzającego prowadzenie działalności gospodarczej.

INFO-GOL istnieje na rynku od 1994 roku. Dzisiaj firma została rozwinięta, a usługi rozszerzone. Klientom zaoferowano możliwość kupna elementów takich jak do Układu Chłodzenia radiatory, chłodnice powietrza, kondensory, nagrzewnice, elektrowentylatory, Oświetlenie (reflektory,kierunkowskazy, lampy tylne) do samochodów osobowych i dostawczych poprzez sklep wirtualny. chłodnica grzejnik wentylator reflektor skraplacz

Zamówiony element przesyłany jest w terminie do 48 h od momentu złożenia zamówienia (od poniedziałku do piątku). Przesyłka dostarczana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej DPD. Opłata za koszty wysyłki naliczana jest w związku z taryfikatorem wyżej wymienionych firm. Zakup kilku pozycji traktujemy jako jedno zamówienie i jest wysyłany jedną paczką.Przy kurierze należy sprawdzić czy przesyłka nie jest uszkodzona i sprawdzić zawartość.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.