Marmur w naszych domach

Parapety z marmuru to inwestycja, która zapewne prędko się zwróci. Parapety tego rodzaju są trwałe, stabilne, łatwe w utrzymaniu i konserwacji.

Będziemy jeszcze o tym myśleć, mamy trochę czasu. Parapety z marmuru jednak przy każdej rozmowie otrzymują największą liczbę plusów i mało potrafimy wymienić w ich przypadku negatywnych cech. To chyba dowodzi na ich korzyść.

Spośród bogatej gamy atrakcyjnych pomysłów, jakie oferuje firma kamieniarska, jaką ostatnio odwiedziliśmy, najbardziej spodobały się nam oboje parapety z marmuru.

Trzeba jednak zauważyć, że to nieco droższe rozwiązanie, niż parapety tradycyjne. Zastanawiamy się więc nad tym, czy nie zafundować sobie tego rodzaju parapetów tylko w salonie. Nie wiemy jednak, czy to dobry pomysł.

Może więc nie warto się rozdrabniać i bardziej logicznie położyć je w całym mieszkaniu? A jeśli nie, to może zamiast parapetów, zdecydować się na jakiś inny kamienny element, jak np. marmurowe blaty w kuchni czy w łazience. A może jeszcze inaczej – marmurowe schody? Tylko czy nie lepsze byłyby jednak parapety z marmuru…?

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.