MELAG sterylizatory parowe

W autoklawie EUROKLAV 23 VS proces sterylizacji poprzedzony jest głęboką próżnią wstępną w celu skutecznego usunięcia powietrza. Penetracja pary w takich warunkach jest bardzo dokładna i zapewnia wysoką skuteczność sterylizacji

Funkcja dotyku działa bardzo dobrze nawet w przypadku wykorzystania rękawiczek. Ekran dotykowy tworzy jedną, równą powierzchnię z panelem czołowym, co znakomicie ułatwia utrzymanie autoklawu w czystości oraz jego dezynfekcję powierzchniową.

Norma prEN 13060-4 stawia wysokie wymagania nie tylko odnośnie ewakuacji powietrza przed cyklem sterylizacji ale także względem suszenia po sterylizacji. Cel ten został osiągnięty poprzez kombinacje suszenia przepływowego z frakcyjną próżnią końcową

Autoklaw STATIM 5000 G4, to bezpośredni następca autoklawu STATIM 5000S. Nowoczesny, kolorowy, dotykowy wyświetlacz LCD, zaawansowany system operacyjny oraz rozwiązania z zakresu komunikacji sieciowej powodują, iż mamy do czynienia z produktem na miarę XXI wieku. Komunikacja na styku człowkiek-maszyna jest bardzo intuicyjna, co zdecydowanie zwiększa ergonomię codziennej pracy.

Program szybki. Nowe autoklawy klasy Premium VACUQICK dysponują dwoma programami szybkimi z podwójnie, ewentualnie potrójnie frakcjonowaną próżnią wstępną, z której zastosowaniem nieopakowane narzędzia już po 7 minutach (bez suszenia) są gotowe do bezpośredniego użytku. Całkowity czas sterylizacji 4-kilowej paczki narzędzi wynosi 19 minuty (bez suszenia).

Autoklaw STATIM 5000 G4 wyposażony jest w kolorowy ekran dotykowy. Takie rozwiązanie jest bardzo przyjazne dla użytkownika. Pozwala na szybkie uruchomienie cyklu sterylizacyjnego, jego bieżącą kontrolę oraz bardzo łatwe zarządzanie rozbudowanym menu.

Myjnia MELAtherm nowoczesnym urządzeniem czyszcząco-dezynfekującym zaprojektowanym zgodnie z normą EN15883-1 i –2 oraz europejskimi standardami dla maszyn myjąco-dezynfekujących. Myjnia jest przeznaczona do szybkiego i higienicznego przygotowywania zabrudzonych instrumentów do sterylizacji na najwyższym poziomie.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.