Środki antykoncepcyjne

Na rynku możemy znaleźć kilka innych środków antykoncepcyjnych. Jednak wyłącznie jedna z nich ochrania nie tylko przed niechcianą ciążą, ale też przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Są to Durex, które prawidłowo zastosowane dadzą stuprocentowe zabezpieczenie przed wpadką oraz przed zarażeniem się od partnera. Są one łatwe w obsłudze, proste w zakupie, a w dodatku raczej tanie. Jedną z wad, na jakie skarżą się ich użytkownicy jest to, iż mogą w pewien sposób redukować odczucia podczas stosunku. Mimo to, wciąż są najpowszechniejszą metodą antykoncepcji w naszym kraju. Szczególnie chętnie sięgają po nie młodzi ludzie. Doceniają nie tylko minimalizację zagrożenia, ale również dostępność kondomów. Można je kupić w każdej aptece, i w większości odmiennych punktów handlowych, a nawet na stacjach paliw.

Wybierając poszczególne kondomy, najlepiej jest sprawdzić nie tylko ich markę, ale głównie termin przydatności. Poza tym, dobrze jest zorientować się, jakie ich rodzaje mamy do wyboru. Najbardziej znane kondomy, np. Unidus występują w róznych odmiennych rodzajach. Niektóre rodzaje mają dodatkowy środek plemnikobójczy, który zwiększa ochronę. Odmienne mogą mieć prążki intensyfikujące przyjemność czerpaną ze stosunku. Występują także prezerwatywy zapachowe a także mające smak, które bardziej stymulują zmysły. Możemy nawet dostać prezerwatywy, które pokryte są preparatem wydłużającym wzwód.

Jeśli jednak prawidłowo dopasowane prezerwatywy i tak nie pomogą, a brak satysfakcjonującego
wzwodu nadal stanowi problem, zaleca się Leki na Erekcję. W zależności od konkretnego środka, są one sprzedawane w formie kremów oraz maści bądź kapsułek. Te pierwsze zwykle wciera się w prącie wystarczająco wcześnie przed stosunkiem. Za to kapsułki zażywa się każdego dnia. Działają one od środka, pobudzając krążenie w odpowiednich miejscach. Dzięki temu, w najważniejszym, partner jest w stanie stanąć na wysokości zadania.

Tags: , , , , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.