Google Maps i Google Miejsca Deliver lokalny Klienci: 7 Mity, 7 Fakty

Jak Jasne, wiesz o Google Maps i Miejsc Google. pozycjonowanie Google Maps to usługa bezpłatna od gigantycznych wyszukiwarki Google. Gwarantuje widok mapy dojazdu, oraz danych kontaktowych spółek i atrakcji turystycznych. W wynikach wyszukiwania, firmy pojawi się obok mapy Google na początku listy, do poszukiwań w tym miejscu powiązane z warunkami (na przykład. miejscowość, ulica, albo kod pocztowy).
Miejsca Google to usługa, którą można wykorzystać do wprowadzenia spółki na Google Maps, więcej informacji. Możesz dodawać obrazki, wideo, wskaźnik adresu www, godziny, kategorie i więcej, ażeby pomóc lokalnym nabywcom odkryć.
Google częstokroć dostraja i reguluje tych usług. Google Miejsca sama jakiś czas temu zmieniła nazwę, dawniej znany jako Centrum firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw lokalnych Google.
Jeżeli zastanawiasz się jak to należy wszystko działa, nie jesteś sam. Załóżmy, skok i wyjaśnić pewne kwestie teraz:
Mit nr 1: Miejsca Google i Google Maps jest tym samym dane podane 2 sposoby.
Fakt # 1: Miejsca Google ułatwia znalezienie firmy, szukając dokładnie określonej lokalizacji. Maps pozwala uczestnikom na obszarze geograficznym, na kilka możliwości, w tym ulicę, list firm/spółek/korporacji i więcej.
Google Maps, Google mówi: “Właściwie każdy wpis o spółce w Google jest naprawdę wielkim zbiorem treści, które otrzymujemy od paru różnych źródeł:. Yellow Pages, na przykład, jak również innych firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) świadczących Jednak kluczowym informacje przesyłane za pośrednictwem Miejsc Google jest informacja, że ->
Reklama Opole – Medianna Krzysztof Skomra, ul.Ligonia 9, 45-362 Opole, 667 423 922, 77 453 63 23 (Faks)

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.