kontraktowanie

Branża informatyczno-medyczna coraz częściej zaopatruje szpitale i przychodnie lekarskie w profesjonalny sprzęt medyczny o sporym zaawansowaniu technologicznym. Jednak same maszyny nie wystarczą do pracy i nie wyręczą w niej człowieka. Niezbędne są również programy nimi sterujące. Poza nimi coraz większą popularność zyskują medyczne bazy danych. Instalacja oprogramowania mMedica oraz konfiguracje oprogramowania mMedica odbywają się zdalnie co zwiększa efektywność systemu.

Nowatorska konstrukcja i przemyślany dobór funkcji sprawiają, iż system ten jest liderem na rynku. Ponadto udostępnia wiele różnorodnych możliwości, m. in.: rozliczenia świadczeniodawców za pomocą portalu świadczeniodawcy, kontraktowanie, oraz połączenia z Narodowym Funduszem Zdrowia. Branża informatyczno-medyczna stanowi obecnie bardzo rozbudowaną gałąź przemysłu, oferując coraz nowsze, coraz lepsze produkty i owoce swojej pracy.

Bez względu na doskonałość maszyn i ich systemów nie możemy zapomnieć, iż nadrzędnym narzędziem w medycynie jest człowiek oraz jego wiedza i umiejętności. [link] Branża informatyczno-medyczna ciągle się rozwija i pozwala na coraz większe wygody a przede wszystkim wszystkie systemy zapewniają współpracę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Pozwala to w dużej mierze zaoszczędzić cenny dla wszystkich czas, oraz przyczynia się do dbania o środowisko eliminując przymus użytkowania niezliczonych ton papieru.

[link]Oprogramowania mMedica umożliwiają zdalną pomoc i serwis całodobowy. Dodatkowo portal świadczeniodawcy pozwala na pisanie raportów z przeprowadzonych operacji, usługi w imieniu świadczeniodawcy weryfikacji ich prywatności, tworzenie list pacjentów oczekujących w „kolejkach”, prowadzenie pełnej archiwizacji baz danych umożliwiającej bezpośrednią komunikację między gabinetem lekarskim a Narodowym Funduszem Zdrowia

Zdalne konfigurowanie oprogramowania mMedica bardzo ułatwia pracę umożliwiając bezpośrednie korekty błędów lub inną konfigurację oprogramowania mMedica, powstałych w trakcie pracy. W przypadku uszkodzenia sprzętu zostaje zapewnione urządzenie zastępcze na czas naprawy. Ponadto istnieje możliwość zdalnego uzyskania fachowego doradztwa i przeprowadzenia konsultacji z wykwalifikowanym personelem zajmującym się pracą nad oprogramowaniem każdego dnia.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.