SharedFiles.pl Najlepszy Hosting Plików

Hosting plików to hosting plików, który umożliwia wgrywanie różnego rodzaju plików za pomocą drag drop hosting dużych plików (przeciągnij z pulpitu i upuść plik w przeglądarce). Serwis umożliwia wgrywanie do 1TB plików (pojemność wciąż rośnie) nie przekraczających wielkości 20 Gb! Warto wspomniec również o tym, że opisywany portal oferuje gamę narzedzie niezbednych dla fanów filmow, ktore można ogladac przez stronę www lub pobierać darmowy hosting od innych uzytkowników.
Dostepna jest rowniez opcja sluchania darmowej serwer plików, tworzenia prywatnych lub publicznych wymiana plików lub obrazków dzieki czemu w prosty sposob możesz podzielić się zdjęćmi z wakacji lub notatkami z wykładów z przyjaciółmi.

Dodatkowo możliwość wykupienia konta PREMIUM u nas zwanego Cheap hosting files lub konta premium. Jako Downloader hostig plików tanio bez limitów wszystkie pliki, jako Uploader możesz udostępniać pliki nawet do 20 GB. Posiadamy najlepszą ofertę na rynku.

Pomyślano również o galeriach wystawianych na aukcjach internetowych na popularnych portalach aukcyjnych takich jak allegro czy skapiec.
Jeśli jednak nie jestes za tym aby ktokolwiek mogl ogladac Twoje prywatne pliki w sieci, warto wspomnieć o tym, że każdy wgrany przez Ciebie plik można ukryć.

filmy online za darmo to nie tylko filmy online, hosting plikówale tez darmowe pobieranie plików
Zarejestruj się i oglądaj darmowe filmy online, twórz regularny backup danych, darmowy hosting plików
Wszystko oczywiście za darmo! A przy koncie Downloader/Uploader bez limitów

Konto Downloader już za 6,99 PLN za miesiąc, Uploader za 11,90 PLN. Nie ma tańszego konta oferującego takie możliwości. Nasze serwery plików w sumie posiadają ponad 100Gbps dedykowanego łącza, a więc jesteśmy w stanie obsłużyć do 100 tysięcy użytkowników równocześnie free hosting files nawet z prędkością 100Mbps każdy! Najlepszy Hosting Plików to tylko SharedFiles.pl, Big files hosting, ściągasz, tani hosting plików, hostingi plików, serwer wymiany plikówtanie konta premium, wszystko w jednym miejscu, a do tego szybko i tanio!

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.