Test odbycia stosunku.

SzczególnieSzczególnie, gdy jest to zajście tak samo rzadkie jak na przykład długie weekendy, kwiaty bez okazji, wspólna nagość w łazience lub kolacja, która nie jest jedynie posiłkiem, ale elementem ceremonii przed pójściem do sypialni. Kobiety chcą, aby on chciał. I aby to pokazywał. Kochanek kobiety może być choćby impotentem, może być młodszy od niej o 10 lat. Chodzi o to, żeby czuła jegopragnienie już wtedy, gdy naciska dzwonek.

Bo on robi to o wieleBo on robi to o wiele lepiej… Z badań seksuologów nie trzeba być w tym specjalnie dobrym, aby sięgać z tego radość. Żony tych mężów czasem – jeśli w ogóle – grają w golfa, w związku z tym nie podziałają ani tej opinii, ani radości. Wielu mężów odnajdzie kluczyki od samochodu, które upadły im w ciemnym garażu.

Coraz rzadszy seksCoraz rzadszy seks, podejrzane telefony, dziwne sms -y – to często oznaki tego, że mężczyzna zdradza. Statystyki pokazują, że prawie 30 proc. Polaków przyznaje się do zdrady. Nasza biologia tak nas skonstruowała, że nie jesteśmy nastawieni na to,by funkcjonować w jednym związku. To, że ludzie mimo wszystko starają się w nich funkcjonować, jest wynikiem socjalizacji naszych utwierdzić – tak przynajmniej jest.

Eksperymenty, ciekawość, fantazjeEksperymenty, ciekawość, fantazje – partnerzy nie potrafią się komunikować, do związku wkradła się rutyna, seks np. kiedyś w tygodniu przy zgaszonym świetle przestaje zaspokajać mężczyznę. On chce spróbować czegoś innego, chce uprawiać seks w jakiejś niecodziennej sytuacji czy miejscu. Jestem 6 lat po ślubie i najzwyczajniej w świecie seks raz na dwa miesiące, i to jeszcze okupiony wielkimi staraniami, to za mało”.

Niewątpliwie zdrada jestNiewątpliwie zdrada jest oznaką kryzysu. To nie jest sytuacja dobra. Doktor Michalina Wisłocka mówiła o tym, żeby kobiety nie reagowały zbyt emocjonalnie w sytuacji, kiedy okaże się, że mężczyzna zdradza. Może się okazać, że nie jest to znakomity rozwiązanie sprawy. Myślę, że kryzys związany ze zdradąmoże być pretekstem w związku do tego.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.