Zimowa biżuteria

Bransoletka to sprawdzony modowy dodatek w czasie chłodów. Biżuteria pasuje do większości zimowych stylizacji. Kobiety otulone wełnianymi szalami, wielkimi kołnierzami nie chcą rezygnować z biżuterii i sięgają po kolczyki i bransoletki.
http://www.bydziubeka.pl/

Miłośniczki natury i przyrody w sklepie z biżuterią By dziubeka odnajdą tu coś dla siebie. Kolekcja stworzona na bazie elementów z drewna, filcu i sznurka inspirowana pięknem krajobrazów. Poszczególne elementy mają piękne, energetyczne barwy. Dla artystek i kobiet, które szukają w biżuterii nowych wzorów i nietypowych, zaskakujących rozwiązań.

W najnowszej kolekcji Biżuterii Modowej By dziubeka znalazły się bransoletki z metalu z kryształkami i skórzanych linek łączonych z koralami, które sprawdzą się w awangardowych stylizacjach. Biżuteria wykonana jest z finezją oraz największą dbałością o szczegóły.

Połyskujące, w najmodniejszych kolorach bransoletki można nosić po kilka na ręce, a dzięki regulowanym zapięciom zakładać je również na rękawiczki. Subtelnie rozświetli każdy strój. Nie tylko podkreśli wygląd, ale przede wszystkim go nie przyćmi.

Biżuteria z ceramiki i muszli przejmuje ciepło noszącej ją osoby, jest elegancka i szykowna. Przeznaczona dla wymagających kobiet, które pragną, by biżuteria podkreślała ich indywidualizm. Każdy koral ma niepowtarzalny kształt i jest tworzony ręcznie. Precyzja, dbałość o wykończenie, harmonia barw to znaki rozpoznawcze kolekcji. Dla kobiet, które kochają kolory, biżuterię z ceramiki i muszli tworzymy w ponad 100 odcieniach.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.