Przewozy busami do Holandii.

Cieszymy się, że jesteśmy w stanie pokazać wam świadczyć nasze usługi w zakresie profesjonalnych Międzynarodowych bus do Holandii osobowych. Przewóz świadczymy w oparciu o fachową grupę kierowców na trasie przewozy Holandia Dysponujemy nowymi samochodami wyposażonymi w klimę, doskonałe siedzenia, systemy GPS, wielka przestrzeń bagażową. Gwarantujemy doskonały komfort podróżowania z bagażami. Pojazdy nasze serwisujemy w nienagannym stanie fizycznym jak i estetycznym.

Działalność nasza posiada wszystkie potrzebne do realizacji przewozów międzynarodowych licencje i certyfikaty: Dokument Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym Transporcie Drogowym Ludzi. Licencja na wykonywanie międzynarodowego Przewozu Drogowego ludzi. Dokument na wykonywanie międzynarodowego zarobkowego transportu osób busem lub autobusem. Wszyscy kierowcy posiadają szkolenia BHP również mają aktualne badania lekarskie.

Męczą Cię obawy gdy jedziesz w niewiadome Ci miejsce jak przewozy do Belgii, obawiasz się że nie będziesz potrafić wskazać trasę dobrze kierowcy? Z naszą firmą nie musisz się obawiać o rożnego typu sytuacje, nasi kierowcy są świetnie obyci w transporcie busy do Holandii oraz zaopatrzeni są w nieomylne systemy GPS, które podprowadzą nas na terenie całej europy pod same drzwi. Miedzy innymi też przewozy nazywane są ” od drzwi do drzwi “.

Jesteśmy firmą zajmującą się przewozami na terenie całej europy zachodniej busy do Niemiec, posiadamy wieloletnią pozycję i opinię na rynku przewozu osób i paczek. Poduszki powietrzne, radio oraz playery DVD. Pragniemy aby każda przejazd z nami była miły licencjami oraz badaniami.

Każdego dnia wytaczamy sobie zapytania czy pojazd, którym mamy się poruszać jest poprawnie wyposażony i czy zaplanowana wycieczka okaże się wesoła. Z RKtrans nie musisz się martwić się o tego typu okoliczności, gdyż nasze auta wyposażone są komfortowo w pełen pakiet elektryczny, klimatyzację, wygodne fotele a także wiele innych udogodnień nie odczujemy przebytych przez nas odległości. Wszystko sprawia, iż przejazdy z nami to doskonały i trafny wybór ponieważ oferujemy przewozy do Holandii.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.