Zażywam błonnik i nie mam problemów z wypróżnianiem!

Nagromadzenie toksyn przyczynia się do powstawania nowotworów, skarżymy się na bóle głowy, ospałość, przewlekłe zmęczenie oraz bóle brzucha. Jaka jest rada? Czy nie warto sięgnąć do źródeł natury? Już dawno rdzenni Indianie z Ameryki Południowej stosowali po błonnik w naturalnej postaci – kaktus Nopal. Dzisiaj mamy wygodniejszą jego formę występującą również tam, gdzie nie rośnie w naturalnej postaci, są to tabletki Nopalin. Produkt przeszedł liczne badania i posiada atesty, a producent daje nam gwarancję, że medykament jest naturalny i bezpieczny. Pomógł wielu pacjentom przy przewlekłych zaparciach, niestrawnościach, kuracjach przeciwgrzybicznych. Nopalin wspomaga również na odchudzanie, bo jak już wspomniano zawiera błonnik, który pęcznieje w żołądku daje uczucie sytości i przyspiesza perystaltykę jelit.
Problemy trawienne nękają mnóstwo ludzi zaparcia są problemem występującą głównie u kobiet. Przyczynia się do tego przede wszystkim niewłaściwa dieta uboga w błonnik, siedzący tryb życia, wahania hormonalne, choroby jelit np. grzybica zwana candidą jak również wiek. Nopalin to produkt firmy CaliVita, który pomaga oczyszczać organizm z toksyn wydzielających się przy niszczeniu bakterii. Do znudzenia w telewizji reklamowane są jogurty, które mają rozwiązać problemy, ale tak naprawdę albo wcale nie działają, albo pomogą na na krótko. Niektóre osoby stosują po produkty przeczyszczające, które mogą zrobić więcej problemów niż pożytku. Nie dość, że wypłukują z naszego organizmu dobre składniki, podrażniają układ trawienny – trzustkę i wątrobę – to jeszcze po długim zażywaniu jelita przestają pracować. Każdy się zgodzi, że w przypadku nękających nas zaparć kumulują się w naszym organizmie toksyny, a te z kolei mają ogromy wpływ na nasze samopoczucie i stan cery.
Nopalin to szczególny gatunek kaktusa z gatunku Opuntia, rosnący w klimacie najbardziej nieprzyjaznych pustyń Meksyku. Zwany jest również Skarbem Pustyni. Otóż bogate składniki odżywcze zapewniają temu produktowi bardzo wysokie pozycje na listach wielu roślin leczniczych. Natomiast co jest najważniejsze, bardzo wiele osób sięga po ten niezwykły preparat oraz roślinę. Nopalin, jest bardzo bogatym źródłem mnóstwa witamin, oraz też i składników mineralnych, posiada on także, aż siedemnaście aminokwasów, z których osiem, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju oraz wzrostu. Są to egzogenne aminokwasy, organizm nie jest w formie aby sam je wytworzyć. Otóż aminokwasy te stanowią bardzo podstawowy budulec białka, a gdy braknie chociaż nawet jednego z nich, to w naszym organizmie zmniejsza się dostępność pozostałych, za przyczyna czego prowadzi to w szybkim tempie do zaburzeń bardzo licznych procesów biochemicznych. Nopalin zawiera w sobie niezwykły błonnik, który zaś po zażyciu pęcznieje w żołądku oraz sprawia ogromne uczucie sytości u człowieka. Cenne składniki dla każdej osoby.

Tags: , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.