Kilka słów o blatach marmurowych

Blaty marmurowe posiadają na pewno także walor estetyczny – można je kupić w wielu barwach i odcieniach, dodają pomieszczeniom subtelności, uroku i swego rodzaju romantyzmu.

Jednym z kluczowych elementów wystroju każdej łazienki są bez wątpienia blaty. Bardzo stylowo prezentują się tam np. blaty marmurowe. Kamień ten cechuje się kilkoma walorami, które bez wątpienia sprawdzą się w takim wyjątkowym pomieszczeniu, jakim jest łazienka.

Blaty marmurowe bez przeszkód poddają się polerowaniu i czyszczeniu. Dlaczego więc blaty marmurowe są bardziej polecane do dekoracji łazienek niż kuchni?

Blaty marmurowe są delikatniejsze, mniej odporne na kruszenie a także oddziaływanie różnego typu kwasów czy płynów. Mimo tego jednak są dość wytrzymałe i z pewnością łatwe w utrzymaniu.

Bez wątpienia dużo bardziej pasują do łazienek niż do kuchni.Przekonaliśmy się o tym na własnej skórze, bo mimo że broniliśmy się przed wpuszczeniem do naszej łazienki kamienia, w efekcie zdecydowaliśmy się na ten krok i jesteśmy ze swojej decyzji szczególnie zadowoleni.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.