Pieski los

Czy zastanawiałeś się kiedyś jakie efekty może przynieść profesjonalne szkolenie psów? Jeśli pies od najwcześniejszych miesięcy systematycznie poddawany jest tresurze efekt może okazać się niesamowity. Wielu ludzi chciałby mieć prawdziwego czworonogiego przyjaciela, który będzie właściwie przeszkolony i posłuszny. Tresura psów dać może bowiem świetne efekty. Warto więc poznać rodzaje takich szkoleń.

Następnym typem jest szkolenie posłuszeństwa. Jest to kurs posłuszeństwa psów przewidziany dla psów od 6 miesięcy do 5 lat. Polega on na nauczeniu właścicieli jak postępować z psem, by stał się posłuszny i nie sprawiał problemów. Dla osiągnięcia oczekiwanych efektów trzeba samodzielnie trenować z psem między zajęciami. jeżeli szukamy dobrego trenera dla naszego pupila na terenie naszego miasta można w okno wyszukiwarki wpisać np.: szkolenie psów Łódź.

Szkolenie obronne psów polega na wypracowaniu odwagi psa oraz nauczenia go podporządkowania i posłuszeństwa w stosunku do jego właściciela. szkolony pies musi przejść najpierw test. Szkolenie to ma charakter sportowy. Właściciele czworonogów z pewnością chcieliby aby ich pupil zawsze był im posłuszny. Samemu niełatwo jest wypracować takie cechy u swojego psa. Może warto więc skorzystać z usług trenerów?

Bardzo istotną sprawą podczas szkolenia psa jest jego jedzenie. Dobra karma dla psów musi dostarczać mu dużo cennych składników i witamin. Jednymi z spodziewanych działań dobrze dobranej karmy są m.in.:ochrona przewodu pokarmowego, wzmocnienie naturalnej odporności i ochrona stawów. Wielu potrzebnych składników twojemu psu dostarczy karma Royal Canin. Pamiętaj, że pies musi być prawidłowo odżywiony aby szkolenia były owocne!

Szkolenie IPO oznacza “pies obrończy”. Psy szkolone na tym kursie muszą mieć skończony kurs podstawowy. Kursy IPO mają trzy stopnie zaawansowania: IPO I, IPO II oraz IPO III i składają się z konkurencji. Szkolenie sportowe IPO to kurs w skład którego wchodzą tropienie, posłuszeństwo i obrona. Kursy IPO kończą się oficjalnymi egzaminami, po których zaliczeniu pies otrzymuje międzynarodowe świadectwo.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.